Tweede team boekt eerste overwinning
Geplaatst 18 december 2009
Het tweede team heeft de eerste overwinning van het seizoen geboekt door met 3-1 te winnen van Goes 4.

Op het eerste bord speelde Jan de Graaf de Siciliaanse verdediging en kwam al snel goed te staan. Toen de Goese speelster ook nog met de dame op stap ging en de weg kwijt raakte, kon De Graaf de dame vangen en was de partij snel afgelopen. Er ging een tweede dame verloren maar dan op het vierde bord bij Wilco Lindhout. Bij een pionnenruil kwam hij een pion in het voordeel maar vergat bij de volgende zet dat zijn dame aangevallen stond en kon de stukken zodoende weer terug in de doos doen.

Ibrahim Bajramovic zette de stand op 2-1 na een solide partij. Op het tweede bord won hij een pion na een Engelse opening. Toen hij in het eindspel nog een tweede pion won, kon hij het volle punt noteren. Hetzelfde deed Andries de Meyer op het derde bord. Hij haalde de buit binnen tegen een "geemigreerde" oud-jeugdspeler van Denk en Zet waardoor de eindstand van 3-1 een feit werd.