Nipt verlies DEZ A; Maximale score voor DEZ B
Geplaatst 15 oktober 2022
Het A team moest op vrijdag nipt met 2.5-1.5 buigen voor het Goes A team wat qua ratingverschil zeker geen verrassing mocht zijn. Op het 1e bord ging Rick van der Pluijm ten onder na de hele partij onder druk te hebben gestaan. Na dameruil waren de verzwakkingen in de stelling te erg om stand te kunnen houden. Dig de Graaf speelde op het 2e bord een degelijke remise na een Russische verdediging. In tegenstelling tot de actualiteit werd hier niet enorm veel strijd geleverd. Op het 3e bord waren er bij Joost van Eenennaam wat tactische verwikkelingen maar echt spannend werd het ook weer niet met ongelijke lopers dus ook daar werd de vrede getekend. Ten slotte kwam bij Rick van de Breevaart dezelfde score op het wedstrijdformulier na de afruilvariant van het Frans. Hier had de Goesenaar een vrijpion op de h-lijn maar kon dit met loper tegen een wit paard niet te gelde maken.
 
 
Rating
 
Rating
  Pluijm van der, R. (Rick) 2051   Grochal, J. (Joey) 2249 0 - 1
  Graaf de, D. (Dig) 1880   Stange, S. (Sven) 2139 ½ - ½
  Eenennaam van, J. (Joost) 1777   Groen, J. (Jari) 1912 ½ - ½
  Breevaart van de, R. (Rick) 1732   Burgerhoff, M.J. (Rinus) 1930 ½ - ½
  Gemiddelde Rating: 1860   Gemiddelde Rating: 2058 1½-2½


Op maandag toog waarschijnlijk het meest jeugdigde DEZ B team ooit naar Kruiningen. Tegen C team van De Zwarte Dame werd maximaal gescoord en overwinningen waren er voor Reinier Smits, Adrian Stoutjesdijk, Jan van der Doe en Daniël Scherpenisse.
 
   
  Meijaard, P.J. (Flip)   Smits, R. (Reinier) 0 - 1
  Schouten, M.M. (Matthijs)   Stoutjesdijk, A. (Adrian) 0 - 1
  Duynkerke, W.J. (Wiliam)   Doe van der, J. (Jan) 0 - 1
  Blok, R. (Ron)   Scherpenisse, D. (Daniël) 0 - 1
  1223   1370 0-4