Nieuw seizoen van start!
Geplaatst 07 september 2020

Op vrijdag 11 september gaat het schaken weer van start voor de senioren en op 18 september voor de jeugd. Op 11 september is er een inloopavond en op 18 september wordt gestart met de interne (senioren) competitie. Na een lange pauze sinds maart kan er weer geschaakt worden met navolging van de RIVM en KNSB richtlijnen.

Deze richtlijnen houden onder andere in:

  • Heb je klachten waaronder neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, (licht) hoesten, benauwdheid, verhoging, koorts en/of plotseling verlies van reuk of smaak? Blijf thuis en laat je testen. 

  • Houd 1,5 m afstand met personen van 18 jaar of ouder (uitzondering is je tegenstander tijdens het schaken); Dit geldt dus voor toeschouwers, spelers die klaar zijn met hun partij of tijdens hun partij niet achter het bord zitten;

  • Was vaak je handen met water en zeep, juist ook voor en na bezoek aan de schaakzolder. Bij binnenkomst handen ontsmetten met desinfecterende gel die aanwezig is.

  • Schud geen handen noch bij binnenkomst noch bij aanvang/einde van de partij.

  • Na gespeelde partij handen ontsmetten met desinfecterende gel en vervolgens de stukken en klok ontsmetten met aanwezige reinigingsdoekjes.

  • Er mag slechts één persoon aanwezig zijn achter de bar.

  • Ventilatie van de zolder is erg belangrijk en met de schuiframen aan weerskanten moet dit goed mogelijk zijn. Daarom gaan we de ramen gedeeltelijk open zetten om voldoende luchtverversing te hebben.

  • Er worden twee corona coördinatoren aangewezen. Ik zal als eerste coördinator optreden en een tweede wordt binnenkort geïdentificeerd. Zijn instructies dienen ten alle tijden te worden opgevolgd inclusief verwijdering van de zolder indien dit als nodig wordt gezien.

De vrijdagavond is weer van de schaakclub. Houd rekening met elkaar!