Juliana van Stolbergschool 2e ZK schoolschaak
Geplaatst 15 maart 2014
De Juliana van Stolbergschool uit St Maartensdijk is 2e geworden in de strijd om het Zeeuws kampioenschap schoolschaken dat werd gehouden in Terneuzen. Het team bestond volledig uit Denk en Zet spelers namelijk Elmar Stoutjesdijk, Eduard en Laurens van den Berge en Nicolas Flikweert. Zij behaalden net zoveel punten als De Meerpaal uit Terneuzen en Tweemaster Kameleon uit Oost-Souburg maar moesten zich gezien het reglement tevreden stellen met het zilver terwijl de Terneuzenaren kampioen werden. 

De Eben-Haezerschool uit Tholen met clublid Jurian Nootenboom werd 5e en de kampioen van vorig jaar de Groen van Prinstererschool uit Scherpenisse met clublid Geert van Eenennaam legde beslag op de 7e plek van in totaal 20 deelnemende scholen.