DEZ B loopt kampioenschap 3e klasse nipt mis
Geplaatst 18 maart 2023
Het reserveteam van Denk en Zet heeft in de laatste ronde met 2-2 gelijkgespeeld tegen Zierikzee B en is daarmee 3e geworden in de eindrangschikking van de 3e klasse in de ZSB avondcompetitie. Door het verlies van koploper Oostkapelle tegen De Zwarte Dame C kwam DEZ B een halfje tekort voor het kampioenschap. Oostkapelle en Zierikzee eindigden samen op de 1e plaats met evenveel wedstrijd- en bordpunten maar door het onderlinge resultaat werd Oostkapelle alsnog kampioen.
 
Theo Blonet en Jan van der Doe boekten beide een overwinning. Wilco Lindhout en Daniël Scherpenisse lukten het helaas niet het benodigde halfje binnen te halen.
 
  Zierikzee B   Denk en Zet B Ronde 6
  Melkert, M. (Michel)   Blonet, T. (Theo) 0 - 1
  Greefhorst, P. (Paul)   Lindhout, W. (Wilco) 1 - 0
  Baakman, F.H. (Fokko)   Doe van der, J. (Jan) 0 - 1
  Vrieze de, E.J.J. (Erik)   Scherpenisse, D. (Daniël) 1 - 0
  1350   1424 2-2