Denk en Zet A en B in evenwicht
Geplaatst 25 januari 2019
Beide externe teams van Denk en Zet staan met nog één ronde te gaan in de Zeeuwse avondcompetitie met negen wedstrijdpunten tweede in hun klasse.
 
Door een (zwaar bevochten) gelijkspel tegen Terneuzen A en overwinning tegen Vlissingen A is het A-team nog in de race voor een (mogelijke) promotiewedstrijd. Om de daarvoor benodigde tweede plaats in de tweede klasse te handhaven, moet ze daarvoor de laatste wedstrijd tegen kampioen Goes B minimaal gelijkspelen, voorwaar geen makkelijke opgave. Bij verlies kan Terneuzen A nog over het vlaggenschip heen wippen.
 
In de derde klasse heeft het B-team via overwinningen op De Zwarte Dame C en Zierikzee C ook een eventuele promotie(wedstrijd) nog in eigen hand. Afhankelijk van haar eigen prestatie de laatste ronde tegen de huidige nummer 3 Goes D alsmede die van de nummers 1 en 4, kan de competitie nog beëindigd worden op de eerste 4 plaatsen. Daarnaast kan ook de hoofdprijs nog behaald worden in het individuele prestatie klassement.